Event 1 Girls 10 Year Olds 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
7 Shoobert, Emma 10 Bwsc 5:44.53 5:50.07
39.11 1:23.31 (44.20) 2:08.56 (45.25) 2:53.97 (45.41)
3:39.08 (45.11) 4:24.07 (44.99) 5:08.89 (44.82) 5:50.07 (41.18)

Event 1 Girls 11 Year Olds 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
10 Thomas, Lauren 11 Bwsc NT 6:41.55
42.43 1:32.70 (50.27) 2:23.81 (51.11) 3:16.35 (52.54)
4:08.71 (52.36) 4:59.53 (50.82) 5:51.29 (51.76) 6:41.55 (50.26)
12 Hill, Ella 11 Bwsc NT 7:21.31
46.82 1:39.99 (53.17) 2:37.64 (57.65) 3:36.40 (58.76)
4:35.28 (58.88) 5:32.56 (57.28) 6:29.59 (57.03) 7:21.31 (51.72)

Event 1 Girls 12 Year Olds 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
6 Hancock, Charlotte 12 Bwsc 5:50.24 5:48.82
39.38 1:23.03 (43.65) 2:08.39 (45.36) 2:53.79 (45.40)
3:38.77 (44.98) 4:24.19 (45.42) 5:07.71 (43.52) 5:48.82 (41.11)
11 Thomas, Beth 12 Bwsc NT 6:53.52
43.07 1:35.48 (52.41) 2:28.37 (52.89) 3:21.60 (53.23)
4:15.25 (53.65) 5:08.16 (52.91) 6:02.24 (54.08) 6:53.52 (51.28)

Event 1 Girls 13 Year Olds 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
3 Gourlay, Iona 13 Bwsc 5:50.00 5:18.78
35.54 1:14.93 (39.39) 1:55.04 (40.11) 2:35.60 (40.56)
3:16.51 (40.91) 3:57.31 (40.80) 4:38.39 (41.08) 5:18.78 (40.39)
5 Saunders, Emily 13 Bwsc 6:18.50 5:45.97
36.91 1:19.56 (42.65) 2:04.21 (44.65) 2:47.84 (43.63)
3:32.62 (44.78) 4:17.83 (45.21) 5:03.23 (45.40) 5:45.97 (42.74)
8 Burr, Chloe 13 Bwsc 6:27.06 5:52.09
40.92 1:25.20 (44.28) 2:10.29 (45.09) 2:55.60 (45.31)
3:41.06 (45.46) 4:26.06 (45.00) 5:10.88 (44.82) 5:52.09 (41.21)

Event 1 Girls 14 Year Olds 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Brookes, Daisy 14 Bwsc 5:11.47 5:09.03
35.30 1:13.34 (38.04) 1:52.82 (39.48) 2:31.87 (39.05)
3:11.46 (39.59) 3:50.89 (39.43) 4:30.91 (40.02) 5:09.03 (38.12)

Event 1 Girls 17-24 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
2 Wase, Harriet 18 Bwsc 5:28.73 5:15.62
35.56 1:14.50 (38.94) 1:54.17 (39.67) 2:34.21 (40.04)
3:13.58 (39.37) 3:53.67 (40.09) 4:34.68 (41.01) 5:15.62 (40.94)

Event 1 Girls 25-99 400 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
4 Jarvis, Louise 44 Bwsc 5:23.90 5:21.74
35.83 1:14.54 (38.71) 1:54.77 (40.23) 2:35.27 (40.50)
3:17.07 (41.80) 3:58.41 (41.34) 4:40.65 (42.24) 5:21.74 (41.09)
9 Jones, Sarah 45 Bwsc 6:32.65 6:38.55
44.13 1:33.31 (49.18) 2:23.62 (50.31) 4:06.56 (1:42.94)
4:58.40 (51.84) 5:50.05 ( ) 6:38.55 (48.50)
Page last refreshed: 19:39:22