Event 402 Girls 9-10 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 White, Isabel 10 BWPT-EA 3:52.26 3:53.50
52.69 1:51.54 (58.85) 2:52.46 (1:00.92) 3:53.50 (1:01.04)
2 Litten, Derry 10 Fdsc 4:19.71 4:09.65
57.43 2:02.07 (1:04.64) 3:07.20 (1:05.13) 4:09.65 (1:02.45)

Event 402 Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 Berrill, Alice 11 Ddsc 3:19.18 3:13.05
44.83 1:34.40 (49.57) 2:24.52 (50.12) 3:13.05 (48.53)
2 Walker, Sally-Ann 11 BWPT-EA 3:18.70 3:15.47
43.15 1:33.20 (50.05) 2:26.06 (52.86) 3:15.47 (49.41)
3 Gibbs, Harriet 11 Ddsc 3:59.94 3:23.15
45.39 1:37.50 (52.11) 2:31.09 (53.59) 3:23.15 (52.06)
4 Larby, Holly 11 PUTT 3:28.78 3:24.31
46.47 1:39.86 (53.39) 2:32.96 (53.10) 3:24.31 (51.35)
5 Lowe, Emily 11 MODT-EA 4:15.23 3:41.44
49.51 1:46.05 (56.54) 2:44.15 (58.10) 3:41.44 (57.29)
6 Fallan, Ava 11 MODT-EA 3:55.58 3:45.00
51.22 1:48.59 (57.37) 2:48.41 (59.82) 3:45.00 (56.59)
7 Titchener, Phoebe 11 BWPT-EA 4:01.12 3:52.39
50.60 1:50.88 (1:00.28) 2:51.98 (1:01.10) 3:52.39 (1:00.41)
8 Turner, Edith 11 Fdsc 4:19.41 4:00.23
55.06 1:57.13 (1:02.07) 3:00.37 (1:03.24) 4:00.23 (59.86)
9 Morton, Elspeth 11 Fdsc 4:21.55 4:08.99
57.48 2:01.94 (1:04.46) 3:06.90 (1:04.96) 4:08.99 (1:02.09)

Event 402 Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 Akande, Adeola 12 PUTT 3:12.60 3:08.76
42.10 1:32.16 (50.06) 2:22.61 (50.45) 3:08.76 (46.15)
2 Titchener, Lauren 12 BWPT-EA 3:17.72 3:15.87
45.39 1:36.54 (51.15) 2:28.49 (51.95) 3:15.87 (47.38)
3 Foster, Clara 12 Crusaders 3:17.80 3:22.80
44.04 1:36.69 (52.65) 2:30.01 (53.32) 3:22.80 (52.79)
4 Minney, Holly 12 Fdsc 3:59.03 3:49.73
54.27 1:51.92 (57.65) 2:51.55 (59.63) 3:49.73 (58.18)

Event 402 Girls 13 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 Jones, Poppy 13 BWPT-EA 3:07.85 3:02.97
41.49 1:28.04 (46.55) 2:16.12 (48.08) 3:02.97 (46.85)
2 Martin, Giselle 13 Fdsc 3:11.44 3:09.52
43.57 1:31.37 (47.80) 2:20.94 (49.57) 3:09.52 (48.58)
3 Facchiano, Stefania 13 MODT-EA 3:12.01 3:14.49
42.51 1:32.04 (49.53) 2:24.04 (52.00) 3:14.49 (50.45)
4 Thorn, Phoebe 13 Fdsc 3:17.12 3:14.89
44.20 1:33.98 (49.78) 2:24.66 (50.68) 3:14.89 (50.23)

Event 402 Girls 14 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 Bright, Abigail 14 LBZT 2:52.64 2:57.71
39.05 1:23.41 (44.36) 2:10.27 (46.86) 2:57.71 (47.44)
2 Ryall, Shannon 14 Fdsc 3:28.48 3:26.76
45.92 1:38.05 (52.13) 2:32.74 (54.69) 3:26.76 (54.02)
3 Little, Lucy 14 MODT-EA 3:27.53 3:29.30
47.33 1:40.82 (53.49) 2:34.87 (54.05) 3:29.30 (54.43)

Event 402 Girls 15 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 Phillips, Maddie 15 Fdsc 3:17.44 3:14.72
43.14 1:32.44 (49.30) 2:23.17 (50.73) 3:14.72 (51.55)

Event 402 Girls 16 & Over 200 SC Meter Breaststroke

P Name Age Team Seed Finals
1 Bailey, Eloise 17 MODT-EA 2:50.46 2:52.91
39.85 1:23.65 (43.80) 2:08.45 (44.80) 2:52.91 (44.46)
2 Tyler, Sam 18 MODT-EA 3:00.47 3:04.16
41.63 1:28.32 (46.69) 2:16.36 (48.04) 3:04.16 (47.80)
Page last refreshed: 20:32:33