Last Completed Event

Event 408 Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Eloise Parton 9 CoCSC 39.21 37.19
2 Isabelle Godfrey 9 Co St Albans 40.25 38.52
3 Ella Chapman 9 Hitchin 42.28 38.58
4 Summer Cracknell 9 Harlow Pen 42.38 39.45
5 Katelin Cavill 9 Bicester 41.88 41.43
Level 3
1 Molly Brundle 9 Royston 44.78 39.88
2 Katherine Swarbrick 9 Royston 44.80 41.95
3 Jasmine Brakenbury 9 Hitchin 45.53 42.68
4 Hannah Bellis 9 Co St Albans 44.27 43.67
5 Frances Mann 9 Stevenage 47.30 43.70
6 Danielle Kramer 9 Hertsmere 46.70 46.11
7 Chloe Prior 9 Hitchin 45.53 47.81

Event 408 Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Carys Brealey 10 Harlow Pen 32.34 31.86
2 Grace Hughes 10 Daventry 33.85 33.72
3 Eilidh Dunwoodie 10 Co St Albans 38.64 34.65
4 Miranda Edwards 10 CoCSC 39.13 35.37
5 Angel-Skye Davenport 10 Flitwick 37.26 35.59
6 Rachel Andrews 10 Biggleswade 38.34 36.02
7 Rhearna Mason 10 Biggleswade 35.87 36.36
8 Jayne Bell 10 Biggleswade 38.11 38.19
9 Lillia Thompson 10 Flitwick 38.65 38.49
10 Matilda Turner 10 Hitchin 38.72 39.93
11 Mollie Downes 10 Harlow Pen 38.72 40.36
Level 3
1 Florie Geurts 10 Co St Albans 39.91 34.99
2 Daisy Sandon 10 Stevenage 40.43 37.64
3 Lucia Czornyj 10 Hitchin 41.40 38.12
4 Bianka Misikova 10 Dunstable 42.96 38.51
5 Caitlan O'Toole 10 Royston 42.44 38.72
6 Lucy King 10 Hitchin 40.56 39.18
7 Ellis Kane 10 Modernians 40.11 39.35
8 Jessie Bird 10 Stevenage 43.13 40.24
9 Keira Love-Jones 10 CoCSC 42.97 43.82

Event 408 Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Kate Fitch 11 Watford Sc 33.65 32.07
2 Lauren Stott 11 Co St Albans 32.01 32.98
3 Charlotte O'Dell 11 Flitwick 33.95 33.55
4 Sophie Taylor 11 Co St Albans 34.83 34.10
5 Francesca Peccei 11 Watford Sc 34.19 34.41
6 Jessica Chadwick 11 Co St Albans 35.91 35.25
7 Eveena Shah 11 Bicester 37.35 35.29
8 Emma Metcalfe 11 Biggleswade 36.74 36.13
9 Charlotte Laing 11 CoCSC 36.18 36.24
10 Millie Albone 11 Biggleswade 35.97 36.65
Level 3
1 Natasha Tan 11 Hertsmere 39.16 35.18
2 Abigail Wadeson 11 Royston 40.00 36.05
3 Deborah Fridkin 11 Modernians 38.69 38.03
4 Olivia Fowler 11 Flitwick 40.81 38.70

Event 408 Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Lauren Wilson 12 Mid Beds 31.83 30.75
2 Emily Semple 12 CoCSC 32.48 31.53
3 Lauren Prior 12 Hitchin 33.25 31.92
4 Amelia Doland 12 Mid Beds 32.16 32.59
5 Nicole Taylor 12 CoCSC 33.11 32.90
6 Ellidy Dickman 12 Mid Beds 34.99 33.12
7 Rebecca Saville 12 Watford Sc 32.44 33.13
8 Amy Coleman 12 CoCSC 33.76 33.85
9 Niamh Wase 12 Mid Beds 33.70 33.94
10 Hannah Puckett 12 CoCSC 35.28 34.03
11 Victoria Brakenbury 12 Hitchin 35.12 34.80
Level 3
1 Izzy Allouf 12 Royston 35.80 33.08
2 Daniella Khalastchi 12 Hertsmere 36.62 33.43
3 Hannah Wilson 12 Biggleswade 36.45 34.77
4 Emily Pendrick 12 Royston 37.50 34.85
5 Jessica Osmant 12 CoCSC 37.49 35.29
6 Sonja Lowdon 12 Hitchin 37.68 35.76
7 Almudena Visser Velez 12 CoCSC 37.01 36.16
8 Emma Horsford 12 Biggleswade 37.05 36.35

Event 408 Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Abigail Green 13 Watford Sc 29.32 29.66
2 Charlotte Ashwin 13 Mid Beds 30.09 29.68
3 Eleanor King 13 Dunstable 29.83 29.71
4 Julia Lenkiewicz 13 Mid Beds 28.87 29.73
5 Shannon Stott 13 Co St Albans 30.90 30.51
6 Emily Hills 13 Harlow Pen 31.03 30.59
7 Aimee Woodage 13 Watford Sc 32.20 31.77
8 Rhiannon Fleming 13 Biggleswade 31.22 31.89
9 Lucy Brett 13 Hitchin 32.02 32.16
10 Shannon Nichols 13 Watford Sc 32.22 32.26
11 Isabelle Walker 13 Mid Beds 31.70 32.50
12 Ellie Nellis 13 Hitchin 33.29 32.83
13 Grace Horne 13 Co St Albans 31.52 33.19
14 Lauren Bell 13 Mid Beds 31.85 33.39
15 Charlotte Hancock 13 Mid Beds 32.70 33.75
Level 3
1 Aoife Power 13 Royston 36.07 34.67
2 Katie Tompkins 13 Flitwick 34.60 34.85

Event 408 Girls 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Emily Sharp 14 Daventry 29.96 29.29
2 Susanna Fraser 14 CoCSC 30.43 29.36
3 Sophie Burns 14 Watford Sc 29.87 29.44
4 Olivia Thomas 14 Mid Beds 29.90 29.82
5 Jasmine Skellern 14 CoCSC 30.60 29.97
6 Taryn Fraser 14 Watford Sc 30.59 31.03
7 Mairead Cashin 14 Hitchin 32.06 31.52
8 Julia Paternain 14 CoCSC 31.52 31.64
9 Eloise Linehan 14 Watford Sc 31.33 32.35
10 Iona Gourlay 14 Mid Beds 32.28 34.43
Level 3
1 Katrina Lowdon 14 Hitchin 34.15 34.06
2 Chloe Playford 14 Biggleswade 35.27 34.63

Event 408 Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Sian Jones 15 Biggleswade 28.87 29.35
2 Olivia Smith-Lal 15 Bishop Stort 29.12 29.37
3 Elisha Kramer 15 Hertsmere 30.31 29.58
4 Olivia Martin 15 Watford Sc 31.89 31.63
5 Ella Marlow Gilks 15 Flitwick 31.24 31.79
Level 3
1 Eve Hughes 15 CoCSC 33.65 32.56
2 Georgia Crowther 15 Biggleswade 32.60 32.98
3 Alice Gravett 15 Bicester 32.88 33.35

Event 408 Girls 16 & Over 50 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
Level 2
1 Emma Eagland 18 Stevenage 30.38 30.37
Level 3
1 Olivia Lillywhite 17 Biggleswade 31.54 32.14
2 Taylor Hart 16 CoCSC 32.30 32.85
Page last refreshed: 20:02:49