Event 4 Girls 9 & Under 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Devon Stoner 9 SLCA 3:03.30 2:48.62
37.76 1:21.58 (43.82) 2:05.64 (44.06) 2:48.62 (42.98)
2 Chloe James 9 VULA 3:01.32 2:49.86
38.56 1:21.90 (43.34) 2:06.77 (44.87) 2:49.86 (43.09)
3 Rosie Knight 9 VULA 3:08.10 2:56.72
39.14 1:25.93 (46.79) 2:13.30 (47.37) 2:56.72 (43.42)
4 Sammy James 9 VULA 3:30.90 3:03.66
38.44 1:25.98 (47.54) 2:15.76 (49.78) 3:03.66 (47.90)
5 Rebecca Freestone 9 HODD 3:26.04 3:04.88
39.23 1:28.52 (49.29) 2:19.67 (51.15) 3:04.88 (45.21)
6 Sophie Bradley 9 LUTT 3:39.38 3:06.16
39.86 1:27.87 (48.01) 2:18.95 (51.08) 3:06.16 (47.21)
7 Eleanor Wase 9 BWPT 3:25.61 3:06.64
40.45 1:31.23 (50.78) 2:21.28 (50.05) 3:06.64 (45.36)
8 Olivia Hazel 9 STET 3:05.00 3:09.22
42.76 1:32.02 (49.26) 2:22.36 (50.34) 3:09.22 (46.86)
9 Elizabeth Oakley 9 GRIL 3:15.22 3:12.43
43.65 1:33.11 (49.46) 2:23.74 (50.63) 3:12.43 (48.69)
10 Freya Mayhew 9 HEMT 3:20.33 3:12.99
42.56 1:33.92 (51.36) 2:24.34 (50.42) 3:12.99 (48.65)
11 Paige Wilding 9 HEMT 3:25.37 3:13.63
41.83 1:32.73 (50.90) 2:24.08 (51.35) 3:13.63 (49.55)
12 Zoe Griffiths 9 HUNT 3:54.90 3:14.22
42.19 1:31.06 (48.87) 2:23.82 (52.76) 3:14.22 (50.40)
13 Rebecca Rice 9 HATT 3:18.24 3:15.45
43.25 1:34.09 (50.84) 2:25.95 (51.86) 3:15.45 (49.50)
14 Eleanor Bilson 9 NHNA 3:56.53 3:29.15
47.98 1:43.35 (55.37) 2:38.69 (55.34) 3:29.15 (50.46)
15 Hannah Yorwerth 9 COSTA 3:38.51 3:29.37
41.63 1:33.23 (51.60) 2:31.85 (58.62) 3:29.37 (57.52)
16 Amber Hughes 9 BWPT 4:08.71 3:30.74
49.12 1:44.60 (55.48) 2:38.47 (53.87) 3:30.74 (52.27)
17 Sophie Henson 9 COSTA 3:31.11 3:32.77
45.92 1:39.92 (54.00) 2:37.07 (57.15) 3:32.77 (55.70)
18 Emma Wilkins 9 GRNA 3:31.60 3:42.43
46.05 1:43.86 (57.81) 2:45.85 (1:01.99) 3:42.43 (56.58)
-- Maria Wray 9 BWPT 4:01.75 DNF
1:20.10

Event 4 Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Alison Haworth 10 VULA 2:35.70 2:28.57
34.75 1:13.22 (38.47) 1:52.56 (39.34) 2:28.57 (36.01)
2 Sophie Burnham 10 NHNA 2:36.66 2:31.92
35.52 1:14.90 (39.38) 1:55.07 (40.17) 2:31.92 (36.85)
3 Gabrielle Vickers 10 VULA 2:55.81 2:39.86
36.48 1:17.73 (41.25) 2:00.18 (42.45) 2:39.86 (39.68)
4 Jessica Jackson 10 STET 2:45.00 2:39.97
37.49 1:19.17 (41.68) 2:00.98 (41.81) 2:39.97 (38.99)
5 Lorna Shore 10 NHNA 3:06.14 2:41.46
36.80 1:18.84 (42.04) 2:00.89 (42.05) 2:41.46 (40.57)
6 Emily Oakley 10 GRIL 2:51.47 2:44.32
38.92 1:21.91 (42.99) 2:04.91 (43.00) 2:44.32 (39.41)
7 Emily Bradbury 10 BWPT 2:45.37 2:44.39
37.41 1:21.40 (43.99) 2:03.72 (42.32) 2:44.39 (40.67)
8 Pippa Shuttleworth 10 GRIL 2:56.39 2:47.40
38.14 1:21.89 (43.75) 2:06.04 (44.15) 2:47.40 (41.36)
9 Jessica Caughtry 10 BWPT 2:57.94 2:48.11
37.85 1:20.99 (43.14) 2:05.49 (44.50) 2:48.11 (42.62)
10 Nicola Jefferies 10 CAMT 3:00.41 2:48.48
38.06 1:20.50 (42.44) 2:05.15 (44.65) 2:48.48 (43.33)
11 Olivia Conway 10 DEEA 2:56.21 2:49.28
39.33 1:22.71 (43.38) 2:07.35 (44.64) 2:49.28 (41.93)
12 Grace Bradbury 10 NHNA 3:10.31 2:53.89
39.42 1:25.53 (46.11) 2:11.54 (46.01) 2:53.89 (42.35)
13 Becky Hawes 10 NHNA 3:09.61 2:54.01
41.09 1:26.56 (45.47) 2:10.97 (44.41) 2:54.01 (43.04)
14 Lily West 10 STET 3:06.55 3:00.72
41.81 1:28.60 (46.79) 2:16.64 (48.04) 3:00.72 (44.08)
15 Katie Smith 10 HATT 3:11.26 3:02.81
41.05 1:28.80 (47.75) 3:02.81 (1:34.01)
16 Nicole Johnson 10 NHNA 3:20.18 3:04.70
43.17 1:32.19 (49.02) 2:19.58 (47.39) 3:04.70 (45.12)
17 Madeleine Geers 10 COSTA 3:12.72 3:04.88
42.33 1:29.44 (47.11) 2:17.65 (48.21) 3:04.88 (47.23)
18 Claire Golightly 10 KEYL 3:17.52 3:08.32
42.48 1:31.66 (49.18) 2:20.42 (48.76) 3:08.32 (47.90)
19 Lauren Winfield 10 COSTA 3:25.87 3:09.30
43.72 1:33.00 (49.28) 2:21.89 (48.89) 3:09.30 (47.41)
20 Clara Neary 10 MBDT 3:22.27 3:13.46
43.09 1:33.60 (50.51) 2:25.03 (51.43) 3:13.46 (48.43)
21 Rachel Miller 10 LUTT 3:24.10 3:22.08
46.13 1:38.96 (52.83) 2:31.93 (52.97) 3:22.08 (50.15)
-- Charlotte Longden 10 HATT 3:25.26 DQ

Event 4 Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Sarah Fountain 11 VULA 2:27.97 2:25.78
33.43 1:10.70 (37.27) 1:48.63 (37.93) 2:25.78 (37.15)
2 Isabelle Martin 11 MBDT 2:34.47 2:29.07
34.18 1:12.05 (37.87) 1:50.83 (38.78) 2:29.07 (38.24)
3 Christie Bays 11 STET 2:26.20 2:31.86
34.84 1:14.47 (39.63) 1:54.69 (40.22) 2:31.86 (37.17)
4 India Hammond 11 HATT 2:37.24 2:32.08
36.24 1:15.16 (38.92) 1:54.60 (39.44) 2:32.08 (37.48)
5 Emily McConnell 11 BWPT 2:37.86 2:33.54
35.73 1:14.42 (38.69) 1:54.65 (40.23) 2:33.54 (38.89)
6 Hallie Knight 11 VULA 2:44.04 2:33.63
33.74 1:12.37 (38.63) 1:54.21 (41.84) 2:33.63 (39.42)
7 Kimberley Stokes 11 BWPT 2:43.12 2:35.03
35.63 1:15.51 (39.88) 1:56.00 (40.49) 2:35.03 (39.03)
8 Elisha Penman 11 DEEA 2:46.11 2:36.51
36.28 1:16.91 (40.63) 1:57.38 (40.47) 2:36.51 (39.13)
9 Amber Sheldon 11 GRNA 2:54.76 2:37.01
37.39 1:16.85 (39.46) 1:57.48 (40.63) 2:37.01 (39.53)
10 Katrina White 11 VULA 2:49.83 2:37.91
36.72 1:17.51 (40.79) 1:59.53 (42.02) 2:37.91 (38.38)
11 Zoey Garlick 11 NHNA 2:52.94 2:38.29
14.01 1:17.71 (1:03.70) 1:59.21 (41.50) 2:38.29 (39.08)
12 Kate Hill 11 GRIL 2:44.01 2:40.04
37.73 1:18.55 (40.82) 2:00.70 (42.15) 2:40.04 (39.34)
13 Georgia Hazel 11 STET 2:40.00 2:40.64
37.32 1:18.72 (41.40) 2:01.02 (42.30) 2:40.64 (39.62)
14 Saffron Mabbutt 11 NHNA 2:55.11 2:41.71
37.19 1:19.37 (42.18) 2:01.86 (42.49) 2:41.71 (39.85)
15 Annabelle Thomas 11 WATT 2:56.55 2:42.60
37.26 1:18.31 (41.05) 2:01.20 (42.89) 2:42.60 (41.40)
16 Katie Barker 11 BWPT 2:55.39 2:42.69
36.37 1:17.78 (41.41) 2:01.35 (43.57) 2:42.69 (41.34)
17 Philippa West 11 SLCA 2:44.53 2:42.71
36.93 1:18.86 (41.93) 2:02.25 (43.39) 2:42.71 (40.46)
18 Gemma Starkey 11 LUTT 2:49.47 2:44.24
37.06 1:19.87 (42.81) 2:04.18 (44.31) 2:44.24 (40.06)
19 Bethany Walker 11 SLCA 2:44.89 2:44.43
38.23 1:20.92 (42.69) 2:04.20 (43.28) 2:44.43 (40.23)
20 Amy Chung 11 WATT 2:58.92 2:44.54
38.34 1:21.10 (42.76) 2:04.62 (43.52) 2:44.54 (39.92)
21 Victoria Pritchard 11 HATT 3:03.48 2:45.52
38.29 1:21.63 (43.34) 2:04.73 (43.10) 2:45.52 (40.79)
22 Michelle James 11 VULA 2:53.18 2:48.38
38.59 1:21.81 (43.22) 2:06.60 (44.79) 2:48.38 (41.78)
23 Jennifer Wood 11 COSTA 3:01.85 2:52.01
38.81 1:22.19 (43.38) 2:07.74 (45.55) 2:52.01 (44.27)
24 Evangeline Milar 11 HERT 3:03.50 2:52.98
38.37 1:22.25 (43.88) 2:07.78 (45.53) 2:52.98 (45.20)
25 Brogan Lee 11 LUTT 3:01.64 2:53.92
39.51 1:23.57 (44.06) 2:09.90 (46.33) 2:53.92 (44.02)
26 Rhian Mather 11 HATT 3:02.53 2:54.76
39.23 1:25.25 (46.02) 2:11.90 (46.65) 2:54.76 (42.86)
27 Stephanie Banks 11 COSTA 2:52.49 2:58.02
38.01 1:22.62 (44.61) 2:10.78 (48.16) 2:58.02 (47.24)
28 Emma Target 11 HATT 3:00.93 3:00.54
40.89 1:28.04 (47.15) 2:16.24 (48.20) 3:00.54 (44.30)
29 Rachel Lotts 11 HEMT 3:03.07 3:01.92
37.58 1:23.59 (46.01) 2:13.39 (49.80) 3:01.92 (48.53)

Event 4 Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Lauren Wray 12 DEEA 2:21.37 2:15.63
31.16 1:05.08 (33.92) 1:40.77 (35.69) 2:15.63 (34.86)
2 Sian Lockett 12 HATT 2:22.12 2:20.29
32.65 1:08.81 (36.16) 1:45.14 (36.33) 2:20.29 (35.15)
3 Shauna Lee 12 BWPT 2:27.80 2:20.67
32.64 1:08.50 (35.86) 1:45.39 (36.89) 2:20.67 (35.28)
4 Emma Lythaby 12 HERT 2:27.15 2:24.29
34.15 1:10.84 (36.69) 1:48.48 (37.64) 2:24.29 (35.81)
5 Sophie Lynn 12 VULA 2:32.80 2:24.40
33.63 1:11.15 (37.52) 1:48.78 (37.63) 2:24.40 (35.62)
6 Sophie Denton 12 NHNA 2:37.12 2:27.39
34.04 1:12.57 (38.53) 1:49.44 (36.87) 2:27.39 (37.95)
7 Georgina Halford 12 MBDT 2:32.20 2:32.59
34.32 1:12.33 (38.01) 1:52.33 (40.00) 2:32.59 (40.26)
8 Louise Smith 12 NHNA 2:43.15 2:32.95
36.33 1:15.67 (39.34) 1:55.12 (39.45) 2:32.95 (37.83)
9 Lorna Barnes 12 NHNA 2:30.41 2:34.77
35.11 1:14.01 (38.90) 1:54.59 (40.58) 2:34.77 (40.18)
10 Emma Riddick 12 HODD 2:31.74 2:35.19
34.47 1:14.32 (39.85) 1:56.27 (41.95) 2:35.19 (38.92)
11 Kathryn Burr 12 HERT 2:37.54 2:36.22
36.95 1:17.40 (40.45) 1:58.22 (40.82) 2:36.22 (38.00)
12 Sophie Roberts 12 VULA 2:42.16 2:37.01
36.04 1:16.47 (40.43) 1:56.82 (40.35) 2:37.01 (40.19)
13 Helen Davey 12 BWPT 2:40.72 2:37.02
36.18 1:16.73 (40.55) 1:57.75 (41.02) 2:37.02 (39.27)
14 Eleanor Fox 12 NHNA 2:48.04 2:39.01
36.56 1:17.17 (40.61) 1:58.86 (41.69) 2:39.01 (40.15)
15 Amber Swales 12 BWPT 2:46.95 2:39.29
35.45 1:16.76 (41.31) 1:59.28 (42.52) 2:39.29 (40.01)
16 Hayley Golightly 12 KEYL 2:41.67 2:40.13
37.20 1:18.71 (41.51) 2:00.15 (41.44) 2:40.13 (39.98)
17 Victoria Fischer 12 HEMT 2:47.49 2:43.67
37.16 1:20.24 (43.08) 2:03.43 (43.19) 2:43.67 (40.24)

Event 4 Girls 13 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Yasmin Bithrey 13 BWPT 2:11.20 2:11.26
30.52 1:02.92 (32.40) 1:37.07 (34.15) 2:11.26 (34.19)
2 Rachel Hollington 13 BWPT 2:15.89 2:13.83
32.36 1:06.77 (34.41) 1:39.99 (33.22) 2:13.83 (33.84)
3 Alex Galun 13 NHNA 2:18.19 2:15.53
32.00 1:06.34 (34.34) 1:41.10 (34.76) 2:15.53 (34.43)
4 Amelia-Jane Hicks 13 NHNA 2:16.61 2:16.12
32.07 1:06.99 (34.92) 1:42.06 (35.07) 2:16.12 (34.06)
5 Charlotte Beck 13 BWPT 2:12.08 2:17.88
30.84 1:05.02 (34.18) 1:41.58 (36.56) 2:17.88 (36.30)
6 Katie Tavener 13 BWPT 2:20.86 2:18.08
32.04 1:07.10 (35.06) 1:42.87 (35.77) 2:18.08 (35.21)
7 Lauren Freeman 13 VULA 2:21.68 2:18.16
32.26 1:07.63 (35.37) 1:44.02 (36.39) 2:18.16 (34.14)
8 Holly Gannon 13 HODD 2:20.31 2:20.31
32.48 1:08.55 (36.07) 1:45.23 (36.68) 2:20.31 (35.08)
9 Jessica Karp 13 BWPT 2:27.15 2:20.62
32.23 1:08.06 (35.83) 1:45.13 (37.07) 2:20.62 (35.49)
10 Zoe Stewart 13 WATT 2:26.20 2:20.64
33.47 1:09.67 (36.20) 1:45.92 (36.25) 2:20.64 (34.72)
11 Katie Lightowler 13 COSTA 2:22.46 2:21.00
32.33 1:07.97 (35.64) 1:45.28 (37.31) 2:21.00 (35.72)
12 Lydia Smith 13 HATT 2:24.21 2:21.98
32.09 1:08.43 (36.34) 1:45.83 (37.40) 2:21.98 (36.15)
13 Heather Smith 13 SLCA 2:23.47 2:22.27
33.67 1:09.71 (36.04) 1:46.40 (36.69) 2:22.27 (35.87)
14 Francesca Denton 13 NHNA 2:28.39 2:22.50
32.87 1:09.25 (36.38) 1:46.31 (37.06) 2:22.50 (36.19)
15 Carina Bays 13 STET 2:21.10 2:22.95
32.77 1:09.14 (36.37) 1:47.59 (38.45) 2:22.95 (35.36)
16 Hannah Boston 13 LUTT 2:26.52 2:23.45
33.93 1:10.23 (36.30) 1:47.19 (36.96) 2:23.45 (36.26)
17 Amelia Farmer 13 BWPT 2:37.40 2:24.45
33.10 1:09.66 (36.56) 1:48.08 (38.42) 2:24.45 (36.37)
18 Leah Neary 13 MBDT 2:24.20 2:26.24
32.65 1:09.41 (36.76) 1:48.37 (38.96) 2:26.24 (37.87)
19 Sophie Ma 13 DEEA 2:24.26 2:26.69
33.11 1:10.55 (37.44) 1:49.08 (38.53) 2:26.69 (37.61)
20 Hannah Parr 13 LUTT 2:26.37 2:27.73
34.48 1:11.93 (37.45) 1:50.49 (38.56) 2:27.73 (37.24)
21 Laura Ballaam 13 DEEA 2:20.58 2:28.05
33.46 1:10.81 (37.35) 1:49.89 (39.08) 2:28.05 (38.16)
22 Heather Tysoe 13 WATT 2:33.89 2:28.39
35.03 1:13.14 (38.11) 1:51.19 (38.05) 2:28.39 (37.20)
23 Holly Winfield 13 COSTA 2:31.94 2:29.04
34.44 1:11.80 (37.36) 1:50.69 (38.89) 2:29.04 (38.35)
24 Rebecca Pritchard 13 HATT 2:28.74 2:31.22
34.67 1:12.81 (38.14) 1:52.70 (39.89) 2:31.22 (38.52)
25 Madeleine Martin 13 NHNA 2:32.04 2:32.36
34.77 1:13.63 (38.86) 1:53.10 (39.47) 2:32.36 (39.26)
26 Samantha Green 13 HUNT 2:35.09 2:33.63
33.23 1:11.26 (38.03) 1:52.30 (41.04) 2:33.63 (41.33)
27 Laura Smith 13 LUTT 2:35.95 2:35.71
37.17 1:18.13 (40.96) 1:58.58 (40.45) 2:35.71 (37.13)
28 Abigail Cook 13 DEEA 2:35.28 2:36.83
35.04 1:14.53 (39.49) 1:56.59 (42.06) 2:36.83 (40.24)

Event 4 Girls 14 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Charlotte Blacksley 14 BWPT 2:15.55 2:16.73
31.08 1:04.97 (33.89) 1:40.68 (35.71) 2:16.73 (36.05)
2 Alice Marchant 14 BWPT 2:17.77 2:18.86
32.37 1:07.15 (34.78) 1:43.23 (36.08) 2:18.86 (35.63)
3 Sian Young 14 GRNA 2:23.07 2:18.98
32.06 1:06.73 (34.67) 1:43.06 (36.33) 2:18.98 (35.92)
4 Eleanor Mason 14 BWPT 2:23.39 2:20.65
32.59 1:08.33 (35.74) 1:45.55 (37.22) 2:20.65 (35.10)
5 Mattaya Nabarro 14 BWPT 2:21.01 2:20.66
32.77 1:08.28 (35.51) 1:44.86 (36.58) 2:20.66 (35.80)
6 Amy Stewart 14 WATT 2:30.09 2:22.30
33.19 1:09.47 (36.28) 1:46.36 (36.89) 2:22.30 (35.94)
7 Chelsea Prouten 14 HUNT 2:25.35 2:22.55
32.60 1:09.19 (36.59) 1:46.27 (37.08) 2:22.55 (36.28)
8 Charlotte McConnell 14 BWPT 2:21.10 2:22.62
33.09 1:08.06 (34.97) 1:45.16 (37.10) 2:22.62 (37.46)
9 Emma Jones 14 BWPT 2:17.47 2:23.32
32.04 1:07.33 (35.29) 1:44.86 (37.53) 2:23.32 (38.46)
10 Katie Sykes 14 KLWT 2:24.87 2:26.67
33.32 1:10.02 (36.70) 1:48.48 (38.46) 2:26.67 (38.19)
11 Sammie Earth 14 SLCA 2:26.48 2:27.88
33.83 1:11.26 (37.43) 1:50.32 (39.06) 2:27.88 (37.56)

Event 4 Girls 15 & Over 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Angelina Lim 15 DEEA 2:10.54 2:13.63
31.01 1:04.80 (33.79) 1:39.59 (34.79) 2:13.63 (34.04)
2 Faye Barnard 17 HATT 2:10.27 2:16.60
31.15 1:05.22 (34.07) 1:40.74 (35.52) 2:16.60 (35.86)
3 Tamara Richards 15 HUNT 2:17.96 2:17.16
31.00 1:05.57 (34.57) 1:41.85 (36.28) 2:17.16 (35.31)
4 Danielle Lee 15 BWPT 2:15.74 2:17.38
31.81 1:06.42 (34.61) 1:41.67 (35.25) 2:17.38 (35.71)
5 Louise King 17 BWPT 2:15.16 2:18.94
31.80 1:07.46 (35.66) 1:43.96 (36.50) 2:18.94 (34.98)
6 Sarah King 15 VULA 2:17.40 2:19.28
32.29 1:07.27 (34.98) 1:43.33 (36.06) 2:19.28 (35.95)
7 Rhianydd Jones 15 MBDT 2:24.75 2:20.63
32.36 1:07.64 (35.28) 1:43.79 (36.15) 2:20.63 (36.84)
8 Sophie Thrussell 15 BWPT 2:23.44 2:20.78
33.17 1:08.85 (35.68) 1:45.11 (36.26) 2:20.78 (35.67)
9 Catherine Demont 17 GRIL 2:24.69 2:21.17
32.53 1:08.49 (35.96) 1:45.69 (37.20) 2:21.17 (35.48)
10 Elizabeth Barry 15 WATT 2:20.93 2:21.74
32.43 1:08.55 (36.12) 1:46.04 (37.49) 2:21.74 (35.70)
11 Helen Baldrance 18 BWPT 2:11.94 2:22.44
31.77 1:07.04 (35.27) 1:44.53 (37.49) 2:22.44 (37.91)
12 Shanice Chapman 15 WATT 2:25.16 2:24.68
32.99 1:09.49 (36.50) 1:47.57 (38.08) 2:24.68 (37.11)
13 Zoe Smith 16 LUTT 2:27.46 2:25.19
34.00 1:10.60 (36.60) 1:48.52 (37.92) 2:25.19 (36.67)
14 Hannah Oakley-Reid 16 HATT 2:24.45 2:25.44
32.20 1:08.46 (36.26) 1:46.65 (38.19) 2:25.44 (38.79)
15 Saffron Ardren 15 HODD 2:20.19 2:26.96
32.17 1:08.47 (36.30) 1:47.65 (39.18) 2:26.96 (39.31)
16 Basia Capstick 15 HATT 2:31.71 2:27.01
32.52 1:09.92 (37.40) 1:50.20 (40.28) 2:27.01 (36.81)
17 Louise Simmons 15 MBDT 2:24.44 2:27.25
33.90 1:11.11 (37.21) 1:49.46 (38.35) 2:27.25 (37.79)
18 Laura Colledge 15 DEEA 2:31.22 2:27.62
33.01 1:10.06 (37.05) 1:49.03 (38.97) 2:27.62 (38.59)
19 Katie Quinn 15 HATT 2:23.40 2:29.75
33.59 1:11.16 (37.57) 1:50.46 (39.30) 2:29.75 (39.29)
Page last refreshed: 19:28:03