Event 4 Girls 9 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Anya Woolliscroft 9 Northampton 2:53.12 2:44.34
37.76 1:19.72 (41.96) 2:02.59 (42.87) 2:44.34 (41.75)
2 Emillia Patrick 9 Amersham 3:07.78 2:54.06
39.05 1:23.88 (44.83) 2:10.85 (46.97) 2:54.06 (43.21)
3 Katie Shoobert 9 Bwsc 3:04.24 2:56.86
40.31 1:28.18 (47.87) 2:14.21 (46.03) 2:56.86 (42.65)
4 Abigail Smith 9 Northampton 3:32.08 3:07.51
41.08 1:30.25 (49.17) 2:17.79 (47.54) 3:07.51 (49.72)
5 Anna Chappell 9 Vulcans 3:48.70 3:07.53
40.37 1:28.34 (47.97) 2:18.92 (50.58) 3:07.53 (48.61)
6 Jade Apps 9 Vulcans 3:31.93 3:19.87
43.80 1:36.29 (52.49) 2:29.70 (53.41) 3:19.87 (50.17)
7 Courtney Burgess 9 Northampton 3:31.25 3:23.94
45.13 1:38.54 (53.41) 2:33.45 (54.91) 3:23.94 (50.49)
8 Gemma Trott 9 Flitwick 4:02.87 3:33.79
46.09 1:41.02 (54.93) 2:39.34 (58.32) 3:33.79 (54.45)

Event 4 Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Chloe James 10 Vulcans 2:40.89 2:31.53
35.90 1:15.21 (39.31) 1:54.57 (39.36) 2:31.53 (36.96)
2 Abigail Burr 10 Vulcans 2:37.23 2:32.72
36.45 1:15.33 (38.88) 1:54.77 (39.44) 2:32.72 (37.95)
3 Sammy James 10 Vulcans 2:49.23 2:34.51
35.72 1:15.76 (40.04) 1:56.23 (40.47) 2:34.51 (38.28)
4 Mia Poplawska 10 Amersham 2:42.96 2:37.32
35.12 1:16.02 (40.90) 1:58.24 (42.22) 2:37.32 (39.08)
5 Merryn Odell 10 Northampton 2:42.74 2:38.91
37.79 1:19.05 (41.26) 1:59.89 (40.84) 2:38.91 (39.02)
6 Fiona Thornton 10 Hatfield 2:56.06 2:41.03
37.56 1:19.20 (41.64) 2:01.00 (41.80) 2:41.03 (40.03)
7 Lauren McAlinden 10 Hatfield 2:48.78 2:43.18
37.37 1:19.21 (41.84) 2:01.75 (42.54) 2:43.18 (41.43)
8 Eleanor Wase 10 Bwsc 2:57.39 2:43.57
37.22 1:19.38 (42.16) 2:02.03 (42.65) 2:43.57 (41.54)
9 Kate McQuaid 10 Hatfield 2:54.03 2:47.44
38.42 1:21.52 (43.10) 2:04.96 (43.44) 2:47.44 (42.48)
10 Sophie Bradley 10 Bwsc 2:56.67 2:49.80
38.72 1:21.73 (43.01) 2:06.93 (45.20) 2:49.80 (42.87)
11 Rebecca Rice 10 Hatfield 2:53.65 2:50.82
37.36 1:21.24 (43.88) 2:06.95 (45.71) 2:50.82 (43.87)
12 Elizabeth Oakley 10 GRIL 3:03.05 2:56.11
40.57 1:25.60 (45.03) 2:13.17 (47.57) 2:56.11 (42.94)
13 Emma Wilkins 10 Grantham 3:05.22 2:56.88
40.16 1:25.57 (45.41) 2:13.00 (47.43) 2:56.88 (43.88)
14 Lucy Lapham 10 Stevenage 3:11.00 3:02.31
41.78 1:29.55 (47.77) 2:18.47 (48.92) 3:02.31 (43.84)
15 Emily Ashwin 10 Bwsc 3:08.76 3:03.59
40.88 1:29.75 (48.87) 2:18.64 (48.89) 3:03.59 (44.95)
16 Katie Garstang 10 Stevenage 3:26.00 3:04.83
41.76 1:30.25 (48.49) 2:19.29 (49.04) 3:04.83 (45.54)
17 Daisy Brookes 10 Bwsc 3:25.32 3:05.59
41.85 1:29.46 (47.61) 2:19.24 (49.78) 3:05.59 (46.35)
18 Ashleigh Prior 10 Watford 3:13.64 3:12.61
42.49 1:33.27 (50.78) 2:25.26 (51.99) 3:12.61 (47.35)
19 Eleanor Bilson 10 Northampton 3:17.22 3:15.17
48.23 1:38.83 (50.60) 2:29.45 (50.62) 3:15.17 (45.72)
20 Emma Jesson 10 Luton 3:25.24 3:17.03
43.22 1:35.08 (51.86) 2:26.92 (51.84) 3:17.03 (50.11)
21 Amber Hughes 10 Bwsc 3:24.62 3:17.56
44.30 1:37.75 (53.45) 2:30.06 (52.31) 3:17.56 (47.50)
22 Caitlin Hannah 10 RUSA 3:23.75 3:18.91
44.34 1:36.54 (52.20) 2:29.64 (53.10) 3:18.91 (49.27)

Event 4 Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Tiana Gordon 11 Northampton 2:33.93 2:24.06
33.01 1:09.76 (36.75) 1:47.18 (37.42) 2:24.06 (36.88)
2 Lorna Shore 11 Northampton 2:33.49 2:26.54
35.08 1:12.96 (37.88) 1:50.58 (37.62) 2:26.54 (35.96)
3 Kerensa Ward 11 Northampton 2:29.18 2:26.63
34.79 1:12.62 (37.83) 1:50.49 (37.87) 2:26.63 (36.14)
4 Georgia Wilks 11 Northampton 2:29.07 2:26.78
33.61 1:10.68 (37.07) 1:49.04 (38.36) 2:26.78 (37.74)
5 Pippa Shuttleworth 11 Hatfield 2:32.66 2:29.89
34.55 1:13.73 (39.18) 1:53.46 (39.73) 2:29.89 (36.43)
6 Carey Davis 11 Daventry 2:42.37 2:33.31
34.84 1:15.11 (40.27) 1:55.57 (40.46) 2:33.31 (37.74)
7 Emma Penford 11 Vulcans 2:43.75 2:35.20
36.18 1:16.77 (40.59) 1:57.83 (41.06) 2:35.20 (37.37)
8 Fiona Westcough 11 GRIL 2:37.16 2:35.26
35.69 1:15.19 (39.50) 1:55.86 (40.67) 2:35.26 (39.40)
9 Olivia Conway 11 Deepings 2:46.95 2:37.99
36.84 1:17.24 (40.40) 1:58.64 (41.40) 2:37.99 (39.35)
10 Emily Bradbury 11 Bwsc 2:36.41 2:38.45
36.28 1:17.37 (41.09) 1:58.66 (41.29) 2:38.45 (39.79)
11 Georgia Meaker 11 Watford 2:53.69 2:39.83
34.89 1:15.66 (40.77) 1:58.27 (42.61) 2:39.83 (41.56)
12 Hannah Ford 11 Grantham 2:44.50 2:40.84
36.88 1:17.58 (40.70) 1:59.87 (42.29) 2:40.84 (40.97)
13 Molly Norman 11 Amersham 2:47.46 2:41.85
37.11 1:18.10 (40.99) 2:00.32 (42.22) 2:41.85 (41.53)
14 Sophie Thomson 11 Hertford SC 2:50.00 2:42.94
37.78 1:19.85 (42.07) 2:03.42 (43.57) 2:42.94 (39.52)
14 Emily Oakley 11 GRIL 2:37.21 2:42.94
37.44 1:19.18 (41.74) 2:01.62 (42.44) 2:42.94 (41.32)
16 Katie Smith 11 Hatfield 2:48.63 2:44.17
37.72 1:20.37 (42.65) 2:03.34 (42.97) 2:44.17 (40.83)
17 Charlotte Longden 11 Hatfield 2:46.18 2:44.40
38.48 1:21.06 (42.58) 2:03.79 (42.73) 2:44.40 (40.61)
18 Nicole Johnson 11 Northampton 2:46.70 2:45.12
38.71 1:21.57 (42.86) 2:04.15 (42.58) 2:45.12 (40.97)
19 Lily West 11 Hatfield 2:53.90 2:45.74
37.20 1:20.44 (43.24) 2:03.95 (43.51) 2:45.74 (41.79)
20 Grace Bradbury 11 Northampton 2:50.75 2:49.45
38.45 1:22.22 (43.77) 2:07.74 (45.52) 2:49.45 (41.71)
21 Rhiannon McCaffray 11 Modernians 3:03.05 2:50.70
37.47 1:22.31 (44.84) 2:08.88 (46.57) 2:50.70 (41.82)
22 Emma Bond 11 Daventry 3:02.87 2:55.31
39.94 1:23.90 (43.96) 2:11.52 (47.62) 2:55.31 (43.79)
23 Laura McCullough 11 Amersham 3:01.51 2:55.95
39.74 1:23.85 (44.11) 2:10.58 (46.73) 2:55.95 (45.37)
24 Sophie Iacovides 11 Daventry 2:56.40 2:58.39
38.38 1:23.14 (44.76) 2:10.92 (47.78) 2:58.39 (47.47)
25 Fiona McQuire 11 Watford 3:01.20 2:58.70
40.56 1:27.58 (47.02) 2:15.62 (48.04) 2:58.70 (43.08)
26 Rachel Miller 11 Luton 3:01.99 2:58.80
40.12 1:26.75 (46.63) 2:15.38 (48.63) 2:58.80 (43.42)

Event 4 Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Sarah Fountain 12 Vulcans 2:20.18 2:19.28
32.75 1:08.78 (36.03) 1:45.16 (36.38) 2:19.28 (34.12)
2 Lauren Betts 12 Northampton 2:26.45 2:21.25
33.32 1:08.95 (35.63) 1:45.62 (36.67) 2:21.25 (35.63)
3 Gemma Starkey 12 Hatfield 2:31.00 2:23.65
34.04 1:11.35 (37.31) 1:49.17 (37.82) 2:23.65 (34.48)
4 Christie Bays 12 Hatfield 2:27.20 2:25.61
33.85 1:11.39 (37.54) 1:49.37 (37.98) 2:25.61 (36.24)
5 Laura Pigott 12 Grantham 2:23.85 2:27.39
33.35 1:10.17 (36.82) 1:48.94 (38.77) 2:27.39 (38.45)
6 Saffron Mabbutt 12 Northampton 2:31.22 2:27.90
34.38 1:12.24 (37.86) 1:50.07 (37.83) 2:27.90 (37.83)
7 Kate Meechan 12 Piranhas 2:39.35 2:29.53
34.62 1:12.03 (37.41) 1:50.83 (38.80) 2:29.53 (38.70)
8 Soul Hales 12 Northampton 2:33.11 2:29.63
34.77 1:13.09 (38.32) 1:52.18 (39.09) 2:29.63 (37.45)
9 Emily McConnell 12 Bwsc 2:29.75 2:29.72
34.57 1:13.21 (38.64) 1:52.08 (38.87) 2:29.72 (37.64)
10 Zoey Garlick 12 Northampton 2:35.04 2:30.09
35.19 1:13.36 (38.17) 1:52.43 (39.07) 2:30.09 (37.66)
11 Isabelle Martin 12 Flitwick 2:23.10 2:30.44
33.99 1:12.53 (38.54) 1:51.83 (39.30) 2:30.44 (38.61)
12 Kimberley Stokes 12 Bwsc 2:32.76 2:30.50
35.52 1:14.29 (38.77) 1:53.61 (39.32) 2:30.50 (36.89)
13 Emma Catterall 12 Deepings 2:37.73 2:30.77
34.75 1:14.41 (39.66) 1:54.04 (39.63) 2:30.77 (36.73)
14 Molly Ewins 12 Hatfield 2:32.41 2:30.92
34.64 1:13.90 (39.26) 1:53.85 (39.95) 2:30.92 (37.07)
15 Elisha Penman 12 Deepings 2:34.24 2:31.51
34.79 1:12.91 (38.12) 1:52.55 (39.64) 2:31.51 (38.96)
16 Annabelle Thomas 12 Watford 2:34.11 2:32.16
35.10 1:14.31 (39.21) 1:54.45 (40.14) 2:32.16 (37.71)
17 Katie Barker 12 Bwsc 2:35.21 2:32.95
33.01 1:11.13 (38.12) 1:51.86 (40.73) 2:32.95 (41.09)
18 Victoria Pritchard 12 Hatfield 2:39.20 2:34.02
36.23 1:15.93 (39.70) 1:55.50 (39.57) 2:34.02 (38.52)
19 Laura Coffey 12 Hatfield 2:40.00 2:34.41
35.54 1:15.78 (40.24) 1:56.93 (41.15) 2:34.41 (37.48)
20 Alice Hunt 12 Northampton 2:37.34 2:34.52
36.47 1:16.30 (39.83) 1:56.05 (39.75) 2:34.52 (38.47)
21 Philippa West 12 South Lincs 2:39.88 2:34.54
34.87 1:13.27 (38.40) 1:54.74 (41.47) 2:34.54 (39.80)
22 Kate Jolly 12 Vulcans 2:43.36 2:34.69
36.22 1:16.66 (40.44) 1:56.77 (40.11) 2:34.69 (37.92)
23 Amber Sheldon 12 Grantham 2:32.71 2:34.99
35.50 1:15.06 (39.56) 1:55.80 (40.74) 2:34.99 (39.19)
24 Natasha Hirst 12 Bwsc 2:32.68 2:37.42
36.64 1:17.97 (41.33) 1:58.84 (40.87) 2:37.42 (38.58)
25 Rhian Mather 12 Hatfield 2:42.71 2:38.05
37.13 1:18.13 (41.00) 1:59.71 (41.58) 2:38.05 (38.34)
26 Molly Landolfi 12 Watford 2:39.48 2:38.22
37.31 1:18.00 (40.69) 1:58.44 (40.44) 2:38.22 (39.78)
27 Devon Prior 12 Watford 2:36.24 2:38.66
37.68 1:18.90 (41.22) 1:59.95 (41.05) 2:38.66 (38.71)
28 Bethany Walker 12 South Lincs 2:41.00 2:38.89
36.45 1:17.22 (40.77) 1:59.05 (41.83) 2:38.89 (39.84)
29 Emma Target 12 Hatfield 2:47.93 2:40.24
36.90 1:17.22 (40.32) 1:58.86 (41.64) 2:40.24 (41.38)
30 Kate Hill 12 GRIL 2:35.07 2:40.58
35.65 1:16.35 (40.70) 1:58.73 (42.38) 2:40.58 (41.85)
31 Chloe Gibson 12 Piranhas 2:44.43 2:40.84
36.23 1:16.79 (40.56) 1:59.11 (42.32) 2:40.84 (41.73)
32 Emma Dibbs 12 Amersham 2:47.18 2:42.29
37.36 1:19.86 (42.50) 2:02.65 (42.79) 2:42.29 (39.64)
33 Evangeline Millar 12 Hertford SC 2:46.22 2:43.59
36.90 1:18.20 (41.30) 2:01.53 (43.33) 2:43.59 (42.06)
34 Georgia Hazel 12 Stevenage 2:35.22 2:43.78
36.26 1:18.67 (42.41) 2:01.68 (43.01) 2:43.78 (42.10)
35 Aimi De Rosa 12 Hertford SC 2:47.89 2:54.04
40.75 1:23.51 (42.76) 2:08.51 (45.00) 2:54.04 (45.53)

Event 4 Girls 13 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Ella Thompson 13 Northampton 2:16.70 2:18.09
32.19 1:07.24 (35.05) 1:42.82 (35.58) 2:18.09 (35.27)
2 Sophie Lynn 13 Vulcans 2:20.00 2:19.11
33.18 1:09.16 (35.98) 1:45.00 (35.84) 2:19.11 (34.11)
3 Rebecca Welch 13 Chesthunt 2:23.72 2:21.87
32.92 1:09.19 (36.27) 1:45.93 (36.74) 2:21.87 (35.94)
4 Sian Lockett 13 Hatfield 2:17.47 2:22.42
32.67 1:08.33 (35.66) 1:45.46 (37.13) 2:22.42 (36.96)
5 Amber Swales 13 Bwsc 2:28.89 2:22.65
32.84 1:09.92 (37.08) 1:47.21 (37.29) 2:22.65 (35.44)
6 Charlotte Reid 13 Hatfield 2:22.16 2:23.00
32.64 1:08.61 (35.97) 1:46.39 (37.78) 2:23.00 (36.61)
7 Pippa McCullough 13 Amersham 2:24.60 2:23.88
32.94 1:09.72 (36.78) 1:46.94 (37.22) 2:23.88 (36.94)
8 Emma Lythaby 13 Hertford SC 2:24.29 2:26.58
33.77 1:11.04 (37.27) 1:49.45 (38.41) 2:26.58 (37.13)
9 Katie Vallance 13 Amersham 2:30.68 2:28.73
34.61 1:12.91 (38.30) 1:51.67 (38.76) 2:28.73 (37.06)
10 Georgina Halford 13 Flitwick 2:30.02 2:29.70
33.83 1:11.51 (37.68) 1:50.94 (39.43) 2:29.70 (38.76)
11 Millie Price 13 Amersham 2:36.47 2:30.07
34.83 1:14.16 (39.33) 1:53.59 (39.43) 2:30.07 (36.48)
12 Ashley Ransome 13 Hertford SC 2:32.69 2:33.10
35.99 1:16.16 (40.17) 1:55.83 (39.67) 2:33.10 (37.27)
13 Georgina Mollison 13 Bwsc 2:37.30 2:33.98
34.91 1:13.86 (38.95) 1:54.47 (40.61) 2:33.98 (39.51)
14 Nicola Jesson 13 Luton 2:36.80 2:34.00
35.59 1:14.72 (39.13) 1:55.63 (40.91) 2:34.00 (38.37)
15 Giselle Chauhan 13 Hatfield 2:35.14 2:34.15
35.94 1:14.99 (39.05) 1:54.90 (39.91) 2:34.15 (39.25)
16 Bethany Francis 13 Flitwick 2:33.57 2:34.31
35.11 1:13.99 (38.88) 1:54.64 (40.65) 2:34.31 (39.67)
17 Katherine Ford 13 Grantham 2:29.25 2:34.59
35.13 1:14.18 (39.05) 1:54.53 (40.35) 2:34.59 (40.06)
18 Kathryn Burr 13 Hertford SC 2:33.06 2:35.79
35.93 1:16.38 (40.45) 1:57.43 (41.05) 2:35.79 (38.36)
19 Laura Mackey 13 Flitwick 2:36.84 2:46.67
37.31 1:20.09 (42.78) 2:04.61 (44.52) 2:46.67 (42.06)
20 Eleanor Fox 13 Northampton 2:37.21 2:48.81
37.47 1:19.91 (42.44) 2:05.16 (45.25) 2:48.81 (43.65)

Event 4 Girls 14 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Jess Karp 14 Bwsc 2:15.68 2:11.67
29.99 1:02.99 (33.00) 1:37.47 (34.48) 2:11.67 (34.20)
2 Katie Tavener 14 Bwsc 2:16.70 2:11.75
30.47 1:03.58 (33.11) 1:37.78 (34.20) 2:11.75 (33.97)
3 Charlotte Milligan 14 Northampton 2:13.51 2:12.49
31.68 1:05.62 (33.94) 1:39.65 (34.03) 2:12.49 (32.84)
4 Alexandra Galun 14 Northampton 2:12.68 2:13.66
31.60 1:05.45 (33.85) 1:39.78 (34.33) 2:13.66 (33.88)
5 Zoe Stewart 14 Watford 2:16.80 2:14.26
31.41 1:05.30 (33.89) 1:39.91 (34.61) 2:14.26 (34.35)
6 Lauren Freeman 14 Vulcans 2:15.60 2:16.03
31.85 1:06.55 (34.70) 1:42.23 (35.68) 2:16.03 (33.80)
7 Hannah Parr 14 Luton 2:21.74 2:20.91
32.44 1:08.15 (35.71) 1:45.02 (36.87) 2:20.91 (35.89)
8 Carina Bays 14 Stevenage 2:22.10 2:23.36
32.79 1:09.68 (36.89) 1:47.74 (38.06) 2:23.36 (35.62)
9 Heather Tysoe 14 Watford 2:23.04 2:23.50
33.36 1:09.57 (36.21) 1:46.74 (37.17) 2:23.50 (36.76)
10 Laura Smith 14 Luton 2:28.57 2:23.55
34.00 1:10.94 (36.94) 1:48.57 (37.63) 2:23.55 (34.98)
11 Sofia Aatkar 14 Flitwick 2:26.84 2:23.63
32.49 1:08.19 (35.70) 1:46.15 (37.96) 2:23.63 (37.48)
12 Kerry Ranger 14 Chesthunt 2:22.42 2:23.69
32.49 1:08.82 (36.33) 1:46.94 (38.12) 2:23.69 (36.75)
13 Hannah Boston 14 Luton 2:21.78 2:23.76
32.25 1:08.77 (36.52) 1:46.27 (37.50) 2:23.76 (37.49)
14 Rebecca Pritchard 14 Hatfield 2:25.80 2:24.72
32.96 1:09.43 (36.47) 1:47.11 (37.68) 2:24.72 (37.61)
15 Leah Neary 14 Flitwick 2:23.19 2:24.98
32.93 1:08.25 (35.32) 1:46.93 (38.68) 2:24.98 (38.05)
16 Bethany Penford 14 Vulcans 2:25.99 2:25.96
33.19 1:10.49 (37.30) 1:48.81 (38.32) 2:25.96 (37.15)
17 Jessica Bilcock 14 Bwsc 2:22.68 2:29.08
32.56 1:10.26 (37.70) 1:49.96 (39.70) 2:29.08 (39.12)
18 Louise Hogan 14 Luton 2:31.80 2:31.42
33.70 1:12.23 (38.53) 1:52.12 (39.89) 2:31.42 (39.30)
19 Laura Swain 14 Deepings 2:25.89 2:31.50
34.22 1:12.33 (38.11) 1:53.18 (40.85) 2:31.50 (38.32)
20 Harriet Wase 14 Bwsc 2:33.59 2:33.13
34.75 1:14.01 (39.26) 1:54.04 (40.03) 2:33.13 (39.09)
21 Laura Chumbley 14 Piranhas 2:30.24 2:36.24
33.98 1:12.56 (38.58) 1:54.19 (41.63) 2:36.24 (42.05)
22 Lucy Kearsey 14 Hatfield 2:32.57 2:41.07
36.68 1:17.58 (40.90) 2:00.03 (42.45) 2:41.07 (41.04)

Event 4 Girls 15 & Over 200 SC Meter Freestyle

P Name Age Team Seed Finals
1 Tamara Richards 16 Piranhas 2:16.91 2:15.90
31.58 1:05.35 (33.77) 1:40.60 (35.25) 2:15.90 (35.30)
2 Alice Marchant 15 Bwsc 2:16.01 2:16.63
32.32 1:06.62 (34.30) 1:41.85 (35.23) 2:16.63 (34.78)
3 Charlotte Blacksley 15 Bwsc 2:12.95 2:17.37
31.23 1:05.44 (34.21) 1:41.64 (36.20) 2:17.37 (35.73)
4 Charlotte McConnell 15 Bwsc 2:19.04 2:18.14
32.30 1:07.05 (34.75) 1:42.82 (35.77) 2:18.14 (35.32)
5 Ellis-Jay Middleton 15 Long Eaton 2:18.85 2:18.29
31.90 1:06.83 (34.93) 1:42.97 (36.14) 2:18.29 (35.32)
6 Louise King 18 Bwsc 2:18.06 2:18.61
32.67 1:07.85 (35.18) 1:43.66 (35.81) 2:18.61 (34.95)
7 Ellis Johnson 15 Northampton 2:17.61 2:19.00
32.58 1:07.44 (34.86) 1:43.63 (36.19) 2:19.00 (35.37)
8 Amy Stewart 15 Watford 2:21.93 2:19.14
32.27 1:06.99 (34.72) 1:42.99 (36.00) 2:19.14 (36.15)
9 Zoe Smith 17 Luton 2:23.04 2:20.36
33.13 1:08.42 (35.29) 1:44.86 (36.44) 2:20.36 (35.50)
10 Shanice Chapman 16 Watford 2:22.53 2:20.83
32.44 1:08.69 (36.25) 1:45.60 (36.91) 2:20.83 (35.23)
11 Mattaya Nabarro 15 Bwsc 2:20.66 2:21.42
32.72 1:08.51 (35.79) 1:44.97 (36.46) 2:21.42 (36.45)
12 Katie Quinn 16 Hatfield 2:22.19 2:21.88
32.64 1:08.80 (36.16) 1:45.89 (37.09) 2:21.88 (35.99)
13 Rhianydd Jones 16 Flitwick 2:19.41 2:22.50
32.47 1:07.94 (35.47) 1:45.27 (37.33) 2:22.50 (37.23)
14 Hannah Langford 16 Northampton 2:17.47 2:23.02
12.32 33.31 (20.99) 1:09.11 (35.80) 2:23.02 (1:13.91)
15 Jenny Budden 16 GRIL 2:14.76 2:23.96
31.74 1:07.24 (35.50) 1:45.42 (38.18) 2:23.96 (38.54)
16 Sian Young 15 Grantham 2:17.76 2:24.30
32.65 1:08.84 (36.19) 1:46.78 (37.94) 2:24.30 (37.52)
17 Chelsea Prouten 15 Piranhas 2:22.55 2:24.91
33.36 1:10.18 (36.82) 1:47.66 (37.48) 2:24.91 (37.25)
18 Laura Colledge 16 Deepings 2:23.07 2:29.44
33.50 1:10.57 (37.07) 1:49.95 (39.38) 2:29.44 (39.49)
19 Elizabeth Dowsett 17 Bwsc 2:28.48 2:29.80
34.34 1:12.72 (38.38) 1:51.97 (39.25) 2:29.80 (37.83)
-- Carmen Mallet 16 Piranhas 2:29.37 NS
Page last refreshed: 03:29:15